Tojiro - Flash Nóż uniwersalny 13cm Nóż uniwersalny z serii Flash , japońskiej marki Tojiro .
Każdy nóż jest idealnie wyważony, aby praca nim była wygodna i bezpieczna. Ostrze wykonane z wysokiej jakości, 63 warstwowej stali nierdzewnej.
Materiał:
- ostrze: 63 warstwowa stal nierdzewna: rdzeń - VG - 10 okuty wieloma warstwami stali SUS431
Twardość ostrza: 61±1 HRC
Długość: 130 mm
Rękojeść: drewno Micarta z stalową wstawką
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
TOJIRO Co., Ltd. Więcej Producent TOJIRO Co., Ltd. Adres:
Tsubame 1-13 Butsuryu-Center Kod pocztowy: 959-1277 Miasto: Niigata Kraj: Japonia Adres email: info@tojiro-japan.com
Podmiot odpowiedzialny Hiendkitchen Adam Wolny Adres:
Natalii Gąsiorowskiej 10 Kod pocztowy: 03-107 Miasto: Warszawa Kraj: Polska Adres email: gpsr@hiendkitchen.com
Masz pytanie? Chcesz wiedzieć więcej? Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych. Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności . Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Wyślij
Co ma wspólnego miecz samurajski z nożem kuchenny? Dlaczego kształt ostrza ma znaczenie? Z jakiej stali kute są dobre noże? Zobacz nasz mini przewodnik.